Word Friends of IT4Kids ​

Samen maken we blijvend verschil.

Als Friend of IT4Kids verbind je je voor langere tijd aan onze missie. Samen met andere betrokken ondernemers en professionals help je meer kinderen de kans te geven om te sporten en #Skills4Life te ontwikkelen.

Sportpoli's, Esther Vergeer Foundation

Meer dan alleen geven

Friend zijn betekent betrokken zijn. Je maakt structureel sportkansen mogelijk en ontmoet andere mensen die dezelfde maatschappelijke betrokkenheid delen.

  1. Structurele bijdrage
    Je helpt ons om ook op de lange termijn sportkansen mogelijk te maken.
  2. Betrokken netwerk
    Ontmoet ondernemers en professionals die maatschappelijke betrokkenheid belangrijk vinden.
  3. Dicht bij onze missie
    Blijf betrokken bij de projecten, verhalen en resultaten die je mede mogelijk maakt.
  4. Bijzondere ontmoetingen
    Ontmoet andere Friends tijdens bijeenkomsten en events van IT4Kids<
Tantum freerunning
Sven Kramer Academy

Wat onze vrienden zeggen

“Wij hopen zo lang mogelijk samen met IT4Kids door te gaan, zodat we zoveel mogelijk kinderen kunnen helpen. Het is heel belangrijk om kinderen te helpen bij de sociale ontwikkeling en het creëren van #skills4life. De kinderen zijn de toekomst. Wij willen met DLW, als Friends of IT4Kids, bijdragen aan de ontwikkeling van de kinderen in Nederland die dat zo hard nodig hebben en wat extra support kunnen gebruiken.”

PCI Nederland

“Er is niets mooiers dan maatschappelijk bezig te zijn. IT4Kids volgen wij al langer en ik weet niet of er iets hogers is dan kinderen bij de ontwikkeling en hun bijbrengen het beste uit zichzelf te halen. Dat je de kinderen iets, in dit geval sport, mee kan geven waar ze alleen maar beter van kunnen worden. Het is een prachtige stichting en met Sc.Tiger steunen wij IT4Kids maar al te graag.”

Sc.Tiger

“Maatschappelijke betrokkenheid is voor ons essentieel. We werken in een sector die een directe impact heeft op de leefomgeving en we vinden het belangrijk om onze verantwoordelijkheid te nemen. Dat doen we niet alleen door duurzame infrastructuurprojecten, maar ook via onze eigen bedrijfsvoering en de initiatieven die we ondersteunen. Door maatschappelijke projecten zoals IT4Kids te steunen, hopen we een positieve verandering teweeg te brengen in de samenleving, vooral voor de jongere generatie.”

Van Gelder

Als Friend van IT4Kids combineren we een langdurige samenwerking met maatschappelijke en duurzame impact. Als Friends en via onze hardwaredonaties geven we invulling aan de SDG’s en laten we zien dat commercieel en sociaal prima samengaan. Samen maken we verschil voor een doelgroep die het hard nodig heeft.

Ortessa

FC Utrecht

Wat kan er in 3 jaar gebeuren?

Drie jaar Friend zijn betekent drie jaar lang kansen creëren. Want echt verschil ontstaat als kinderen de kans krijgen om te blijven sporten. Om iedere week terug te komen, onderdeel te worden van een team en stap voor stap te groeien. 

Een kind probeert een nieuwe sport, maakt vrienden, krijgt zelfvertrouwen en ontdekt wat het kan. Zo geef je als Friend niet alleen een sportkans, maar de tijd om #Skills4Life te ontwikkelen.

Friend worden?

Als Friend verbind je je minimaal 3 jaar aan IT4Kids met een jaarlijkse donatie. Je kiest een bedrag van €1.000, €5.000, €10.000 of €15.000 per jaar, of een ander bedrag dat bij jou past.

Die langdurige betrokkenheid helpt ons om vooruit te kijken en structureel sportprojecten te ondersteunen. Zo maken we samen, jaar na jaar, meer sportkansen en #Skills4Life mogelijk.

Dankzij onze Friends kunnen ieder jaar duizenden kinderen en jongeren sporten, groeien en #Skills4Life ontwikkelen. Help jij ons om dit ook de komende jaren mogelijk te maken?

Sportpoli's, Esther Vergeer Foundation

Interviews met onze vrienden

Opzegformulier IT4Kids

We zijn dankbaar voor jouw steun aan IT4Kids. Wil je jouw structurele donatie stopzetten? Stuur een e-mail naar info@it4kids.com of vul hieronder eenvoudig ons opzegformulier in.